Jak jsem zaujal

Jak jsem zaujal

Když jsem byl ještě s ostatními sourozenci u své mamky Chris, přijela si moje budoucí panička vybrat toho pravého parťáka. Dnes vám napíšu, čím jsem ji okouzlil.

 

 

Nejprve jsme byli vypuštěni z ohrádky a šmejdili  po místnosti. Jen já s bráškou jsme se nechali v klidu pochovat v náručí a řádně pomazlikovat. Výběr se tedy zúžil jen na nás dva. A teď přišla moje chvíle. Na každý podnět jsem reagoval s rozvahou. Vždy jsem se zastavil, vyhodnotil situaci a teprve poté šel do akce. A to se dvounožce náramně líbilo. Taky jsem ji několikrát pořádně oblízl, až si musela řádně otřít brýle.

Všichni kluci jsme se později nechali přenést na blízké hřiště, aby nás dvounožka viděla venku. Cestou tam i zpět jsem se pěkně uvelebil u ní v náručí a v klidu pozoroval okolí. Panička byla moc spokojená a bez pochyb bylo rozhodnuto, že já jsem ten nejkouzelnější.

A úplně nakonec jsem předvedl scénku, která mou paničku nejen rozesmála, ale utvrdila ji v tom, že opravdu jsem pro ni ten správný parťák.Když jsme byli už zpátky doma, přišla za námi do ohrádky naše máma. Hladově jsme se vrhli na přistavený mléčný bar a pořádně si lokli. Pak zase máma odešla a všichni moji sourozenci si posedali vedle sebe v ohrádce a začali výt. Vmáčkl jsem se mezi ně, koukl vpravo, koukl vlevo, dvakrát jsem zavyl, abych netrhal partu. Po splnění povinností jsem se zvedl a odkráčel doprostřed ohrádky, kde jsem se pohodlně uvelebil ke spánku. Ostatní ještě chvíli zpívali a pak postupně také odpadli. A moje budoucí panička si pochvalovala, jaký jsem šikovný kluk.

(Na fotkách mám modrou mašličku.)

img_20201211_105423-kopie.jpg

 

 

img_20201211_110336-kopie.jpg

RSS všech článků Kategorie Nikko Komentářů k článku

Přidat komentářNevím, kolik to je
Erset la tari eimmu, Ina ramanisu melammu, Baru dinau, Allatu Nergal, Sar kissati