Zvolené téma: "Alergie u psů"

Zelené potraviny

Zelené potraviny

Dnes vám napíši o svých zkušenostech se Zelenými potravinami: s Chlorellou a šťávou z mladého Ječmene v souvislosti s mojí alergií.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentářů: 6 Přečteno: 2052x
25. Června 2011, 23:50 Tagy: , , ,

Báječný život po dietě

Báječný život po dietě

Pravidelným návštěvníkům mých stránek již dlouho dlužím pointu mého jarního dietního programu. Tak se omlouvám za zpoždění a tímto sděluji čekatelům na verdikt: nemám alergii na potraviny!

Pokud bych měl potravinovou alergii, měl bych se koncem pátého či začátkem šestého týdne diety přestat drbat nebo by se mělo svědění hodně zmírnit. Bohužel, opak byl pravdou. V polovině pátého týdne se mi svědění viditelně zhoršilo a zase jsem se začal drbat o stošest. Bylo víc než jasné, že potraviny nejsou příčinou mé alergie. Třicetšest hodin před předpokládaným koncem diety zasedla smečková rada a rozhodla o ukončení tohoto experimentu.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentáře: 2 Přečteno: 3613x
29. Srpna 2010, 22:02 Tagy: ,

Hypoalergická dieta

Hypoalergická dieta

Pro mou další léčbu je nutné vyloučit alergii na potraviny, kterou jsem mohl v průběhu svého života získat. Alergie může přetrvávat až 6 týdnů po vysazení krmiva, proto je nutné dietu držet minimálně šest maximálně pak osm týdnů. Po dobu užívání diety nesmím žrát vůbec nic jiného než zvolené potraviny a také nesmím dostat žádné pamlsky.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentářů: 0 Přečteno: 1734x
27. Dubna 2010, 16:49 Tagy:

Léčba alergie u psů

Léčba alergie u psů

Chtěl bych poprosit návštěvníky těchto stránek, kteří mají zkušenosti s léčbou alergie, aby se o ně se mnou podělili. Teď zrovna držím dietu na vyloučení potravinové alergie. Čekájí mě ještě nejméně čtyři týdny dietní stravy a podle výsledku bude následně určena další léčba.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentářů: 0 Přečteno: 2565x
10. Dubna 2010, 20:43 Tagy: ,

Alergický pes

Alergický pes

V roce 2008 jsem se ze dne na den začal drbat a vykusovat si chlupy na místech, kam jsem dosáhl zubama. Pan veterinář mínil, že jsem získal nějakou alergii. Celý rok moji lidičkové situaci řešili tabletkami od pana doktora. Vždycky jsem je bral zhruba čtyři týdny. Po pár dávkách, mezi kterými jsem měl vždy na 4 až 6 týdnů pauzu, jsme se dopracovali k ideální půl tabletě obden (a to jsme začínali s dvěma tabletami denně). Vždycky jsem měl na pár týdnů pokoj od drbání a pak se svědění začalo zhoršovat a léčba začala nanovo.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentáře: 4 Přečteno: 2045x
30. Prosince 2009, 20:30 Tagy: ,

Erset la tari eimmu, Ina ramanisu melammu, Baru dinau, Allatu Nergal, Sar kissati