Zvolené téma: "Výcvik"

Jak jsme udělovali Řád

Jak jsme udělovali Řád

Šéf výcvikového střediska vždy dělá maximum pro pohodlí a spokojenost táborníků a každému se snaží podle potřeby pomoci. Proto vznikl nápad na vytvoření a následné udělení Řádu čtyř bílých tlapek. Panička připravovala Řád doma ještě před odjezdem na Rýzmburk. Vše konzultovala s kamarádkou Andreou, která nejenom přispěla radou, ale navíc vytvořila skvělou oslavnou ódu, jež se stala stěžejní částí tohoto vyznamenání,(plné znění najdete ve fotogalerii).

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentářů: 0 Přečteno: 1169x
4. Prosince 2009, 20:50 Tagy: ,

Cvičím, cvičíš, cvičíme

Cvičím, cvičíš, cvičíme

Tábor, na kterém jsem si užil svoji letošní bezva dovolenou, měl přívlastek výcvikový. Před rokem, když jsem zakládal tyto stránky, jsem si myslel, že o výcviku ani pes neštěkne. Rok se s rokem sešel a já jsem nucen přehodnotit svůj tehdejší štěněcí názor. Takže tentokrát přece jenom o výcviku. Když jsem s ostatními 'běloušky' nastupoval k první cvičební hodině, přiznám se, že jsem nebyl příliš nadšený. Proč si kazit příjemnou dovolenou v krásném prostředí posloucháním povelů?

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentářů: 0 Přečteno: 1315x
5. Září 2008, 22:27 Tagy:

Doprava

Doprava

Nedávno jsem byl moc překvapený, ba přímo zděšený. Představ si, co se u nás stalo. Panička s pánečkem si najali cvičitele na jízdu městskou hromadnou dopravou. Vůbec jsem netušil, že moji dvounožci neumí jezdit šalinou ani trolejbusem a potřebují výcvik. Vím, že smečka má držet pospolu, ale tohle vážně nemusím. Asi se moc báli, protože mě vzali s sebou, možná abych jim byl oporou. Ježdění nemám ani trochu rád a tak jsem hrozně moc protestoval. Sotva jsme nastoupili, začal jsem hlasitě kvílet, naříkat a pobrekávat. No, kravál to byl hrozný.

Celý článek »

12345 Napsal: Táně do ouška Komentářů: 0 Přečteno: 1525x
13. Srpna 2007, 13:17 Tagy:

Erset la tari eimmu, Ina ramanisu melammu, Baru dinau, Allatu Nergal, Sar kissati