Zvolené téma: "Narozeniny"

Sedmý rok psího života

Sedmý rok psího života

Konečně se našly dvě ochotné ruce, které by zrekapitulovaly sedmý rok mého psího života, i když jsem narozeniny oslavil už na Tři krále. První polovina loňského roku byla suprová, protože jsem měl paničku několik měsíců jen pro sebe. Byla se mnou doma a měla spoustu času na společné hry.  Parádně jsme si užívali pohodové dny s dlouhatánskými procházkami a výlety. Navázal jsem několik nových kontaktů s prima psíma holkama a naše paničky se často domlouvaly na společné prochajdy.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentářů: 0 Přečteno: 827x
29. Ledna 2014, 19:31 Tagy:

Šestý rok psího života

Šestý rok psího života

Ten čas nějak hrozně rychle utíká. Předevčírem jsem měl šesté narozeniny a ani jsem nestihl zrekapitulovat uplynulý rok.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentáře: 2 Přečteno: 1023x
8. Ledna 2013, 10:39 Tagy:

Pátý rok psího života

Pátý rok psího života

A  zase mě čekají narozeniny. Jsem zvědavý, co si pro mě připravila smečka za překvapení, už se nemůžu dočkat.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentáře: 2 Přečteno: 1180x
6. Ledna 2012, 00:56 Tagy:

Čtvrtý rok psího života

Čtvrtý rok psího života

Jako každý rok, tak i letos v předvečer čtvrtých narozenin, přeji svým sourozencům kupu dobrůtek a stálou inspiraci k vymýšlení parádních psích kusů.

O nejdůležitější události uplynulého roku jsem informoval v několika minulých článcích. Tedy o průběhu a výsledku mé diety na vyloučení potravinové alergie. (Takže, kdo nečetl, ať nahlédne do archivu.)

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentáře: 3 Přečteno: 1162x
5. Ledna 2011, 22:30 Tagy:

Třetí rok psího života

Třetí rok psího života

Všem svým sourozencům přeji v předvečer třetích narozenin hodně štěstíčka, spoustu radostí se svými dvounožci a hlavně kupu mlsíků. Tradičně bych připomněl důležité okamžiky třetího roku života, ve kterém jsem se často věnoval výcviku poslušnosti. Báječně jsme si užívali loňské jaro,chodili na dlouhatánské procházky a výlety. S paničkou jsme si našli opuštěné rovné místo, kde jsme nacvičovali poslušnost skoro každý den. V klidu a nikým nerušen jsem většinou podával dobré výkony a panička projevovala spokojenost častou odměnou. Horší už to bývalo, když jsme potkali nějakého neznámého psíka, to jsem se začal opět projevovat vzpurně a svéhlavě.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentáře: 2 Přečteno: 1245x
5. Ledna 2010, 21:14 Tagy:

Druhý rok psího života

Druhý rok psího života

Už se opět sešel rok s rokem a zítra budu mít druhé narozeniny.  Chtěl bych tradičně popřát všem svým sourozencům jen to nejlepší, ať se jim daří vše, na co sáhnou jejich tlapky. Druhý rok psího života se nesl v duchu mého dospívání a starostmi s tím spojenými. I v životě mé smečky nastaly závažné situace, které mi přinesly změnu zaběhnutého denního režimu. Pár dní po mých prvních narozeninách se mi opakoval zánět okostice a opět jsem měl naordinován - ach,jo - klidový režim.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentářů: 0 Přečteno: 1469x
5. Ledna 2009, 21:09 Tagy: , ,

První rok psího života

Milé sestřičky, milí bráškové,
chtěl bych vám všem popřát k zítřejším narozeninám spoustu krásných zážitků, hodně mňamek a dárečků.

Merlin

01_dnes_jsme_se_narodili_w100_h75_q100.jpg03_vrh_b_-_4.den_w100_h75_q100.jpgA teď se koukněte, jak nám ten první rok života rychle uběhl. Tohle byly naše první hodiny na světě. Za čtyři dny už bylo znát, že se máme čile k světu a rosteme.

Naše mamka Bella se o nás přepečlivě starala a hlídala, abychom měli vše, co potřebují malí štěníci k růstu: hodně papáníčka, teploučko a láskyplnou péči.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentářů: 0 Přečteno: 1585x
5. Ledna 2008, 21:15 Tagy: ,

Dárek k narozeninám

Moji pánečkové se domlouvali, jaké překvapení uchystají paničce k narozeninám. I když sem tam paničku zlobím, mám ji rád a když je doma, všude ji doprovázím. Chtěl jsem ji také nějak potěšit, když ji čekalo to julibi..., lujibi... no, prostě kulaté výročí. Pořád jsem ale nemohl vymyslet nic vhodného. Tou dobou jsem si něco provedl s přední tlapičkou a začal jsem kulhat. Kulhání se začalo moc zhoršovat a dvounožci na mě zavolali pana doktora.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentářů: 0 Přečteno: 2890x
17. Listopadu 2007, 22:52 Tagy: ,

Erset la tari eimmu, Ina ramanisu melammu, Baru dinau, Allatu Nergal, Sar kissati