Šestý rok psího života

Šestý rok psího života

Ten čas nějak hrozně rychle utíká. Předevčírem jsem měl šesté narozeniny a ani jsem nestihl zrekapitulovat uplynulý rok.

Oslava se vydařila, dvounožci mě nezklamali a opět jsem dostal svůj oblíbený tvarohovo-sardinkový dort zdobený párkem. A na závěr dne mě přijel navštívit můj malý kamarád Danda v novém slušivém sestřihu. Prý teď hodně cestuje po výstavách, což se mu moc líbí. Občas se musí někde projít po koberci, chvíli postát, pak popoběhnout, nechat si spočítat zuby a za to vše dostane pochvalu s chutnou odměnou od své paničky. Prý nejlepší na tom je, že se teď kolem něj točí spousta hezkých psích slečen. Udělalo mi radost, že můj kámoš žije tak bohatým společenským životem a je spokojený. Máme oba dva od našich paniček slíbenou společnou prochajdu. Už teď se moc a moc těším.

Ale ani já jsem vloni nezahálel. Jsem teď v okolí nazýván 'mediální hvěždou'. Podařilo se mi mihnout na pár vteřin v televizi, což mi zajistilo slávu těch, kteří to stihli vůbec postřehnout. Samotné natáčení trvalo dost dlouho, a tak jsem se průběžně věnoval vlastní zábavě.p1190161-clanek_w112_h150_q100.jpg Nejlepší bylo, když kameraman odložil vrčící přístroj a začal si se mnou hrát. Nejprve jsme se tahali o větev, pak jsme se chvíli honili a zase bojovali s kusem dřeva. Když jsme se začali věnovat dalšímu natáčení, byl jsem tak rozdováděný, že jsem už nebyl schopen podat další vrcholný herecký výkon. I u čtyřnožců platí: nejdřív práce, potom zábava a nakonec odpočinek. Však jsem také po natáčení usnul spokojeným spánkem filmové hvězdy. Žádný strach, sláva mi rozhodně do hlavy nestoupla. Jsem stále připraven k provádění podařených psích kusů - kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv.

Na vánoce jsem si užil skvělou zábavu.p1180943-clanek_w112_h150_q100.jpg Již tradičně jsem měl k dispozici navíc čtyři ruce k řádnému drbání na nejoblíbenějších místech. Letos mě nejvíc zaujal barevný proplétaný míček. Měl jsem ho uložený u kupy mlsů, které jsem našel v tašce pod stromečkem. Hodinu mi trvalo, než jsem tomu zamotání přišel na kloub a míček jsem nakonec přece jenom rozložil na prvočinitele. Škoda jen, že už nešel znovu splést, ale i tak jsem si s ním užil spoustu zábavy.


A na závěr jedno důležité upozornění pro mou paničku: 'zálohovat, zálohovat a zase zálohovat !!! Kvůli fatálnímu konci tvého hardisku nemám vůbec žádnou fotodokumentaci z uplynulého loňského roku.'


Všechny zdraví - šestiletý  Merlin

RSS všech článků Kategorie O mně Komentářů k článku

Komentáře k článku "Šestý rok psího života"

1/2 Cargo, Rose a panička  |  Opera, Windows Vista
Čtvrtek 17. Ledna 2013, 23:42

Milý Merlinku, drahý kamaráde, dodatečně Ti přejeme všechno nejlepší k Tvým narozeninám, hodně zdraví, štěstí, lásky, drbání, pamlsků, kamarádů a dalších bááááječných procházek s Tvými dvounožci a psími kamarády. Moc zdravíme i Tvoji paničku a těšíme se na další psaní z Tvého života.
Pusinku na čumáček posílá Andrea a Rose s Cargem zdraví 3x haf:-).

Reaguj ↓

2/2 Merlin  |  Opera, Windows 7
Neděle 20. Ledna 2013, 18:36

Milá Andreo, Rosinko a Cargoušku,
děkuji vám všem za milé přání, krásně mě zahřálo u srdíčka. Doufám, že se máte všichni jen a jen báječně a užíváte si zimních radovánek. Však na vás s paničkou často vzpomínáme.
Moc moc vás všechny zdraví Merlin s paničkou.

Reaguj ↓

Přidat komentářNevím, kolik to je
Erset la tari eimmu, Ina ramanisu melammu, Baru dinau, Allatu Nergal, Sar kissati