Zvolené téma: "Dieta"

Báječný život po dietě

Báječný život po dietě

Pravidelným návštěvníkům mých stránek již dlouho dlužím pointu mého jarního dietního programu. Tak se omlouvám za zpoždění a tímto sděluji čekatelům na verdikt: nemám alergii na potraviny!

Pokud bych měl potravinovou alergii, měl bych se koncem pátého či začátkem šestého týdne diety přestat drbat nebo by se mělo svědění hodně zmírnit. Bohužel, opak byl pravdou. V polovině pátého týdne se mi svědění viditelně zhoršilo a zase jsem se začal drbat o stošest. Bylo víc než jasné, že potraviny nejsou příčinou mé alergie. Třicetšest hodin před předpokládaným koncem diety zasedla smečková rada a rozhodla o ukončení tohoto experimentu.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentáře: 2 Přečteno: 3609x
29. Srpna 2010, 22:02 Tagy: ,

Pět týdnů na dietě

Pět týdnů na dietě

V minulém článku jsem popsal všechny důležité zásady hypoalergické diety a dnes vám napíši jaká je praxe u nás doma.

Z celého období byl pro mne nejpříjemnější převod na dietní žrádýlko. Panička byla hodně opatrná (jako vždy) a tak trvalo týden než jsem začal žrát jenom batáty s krůtím masem. Postupně jsem dostával stále méně granulí a více masíčka s přílohou. Moc a moc mi šmakovalo už od prvního ochutnání, s konzumací jsem neměl vůbec žádný problém. Ale jeden velký nastal asi po čtyřech dnech po ukončení podávání granulí. Nikdo totiž nevěděl jaká krmná dávka mi bude stačit. Začal jsem na cca 60 dkg batátů a 20 dkg masa, které mi panička rozdělovala do dvou dávek - ráno a večer. Po několika dnech jsem ztropil doma hladovou scénu, kdy jsem se snažil vysvětlit lidičkám, že bych udělal cokoli pro kus žvance a navýšení dietního přídělu. 

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentáře: 2 Přečteno: 1301x
30. Dubna 2010, 22:51 Tagy: , ,

Léčba alergie u psů

Léčba alergie u psů

Chtěl bych poprosit návštěvníky těchto stránek, kteří mají zkušenosti s léčbou alergie, aby se o ně se mnou podělili. Teď zrovna držím dietu na vyloučení potravinové alergie. Čekájí mě ještě nejméně čtyři týdny dietní stravy a podle výsledku bude následně určena další léčba.

Celý článek »

12345 Napsal: O mně Komentářů: 0 Přečteno: 2561x
10. Dubna 2010, 20:43 Tagy: ,

Erset la tari eimmu, Ina ramanisu melammu, Baru dinau, Allatu Nergal, Sar kissati